İzmir Gümüldür Transfer

İzmir Havaalanına yakınlığı ile bilinen Gümüldür ilçesine yapacağınız tatil ve iş seyahatleriniz için izmir gümüldür transfer servisimiz sayesinde havalimanından hızlı ve kolayca Gümüldür’ e ulaşabilirsiniz. Uçağınız havalimanına inmeden önce seçmiş ve rezervasyonunu yaptırdığınız aracınız sizin için özel şoförü ile birlikte hazır bekletilir. Siz ve misafirleriniz alandan alınarak konforlu bir şekilde Gümüldür’e ulaşımınız sağlanır. Binek, vip araç yada minibüslerimiz son model olup, tüm şoförlerimiz deneyimli ve eğitimlidir. Gümüldür ulaşım hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gümüldür tatillerinizin güzel ve konforlu başlaması için 7/24 hizmetinizdeyiz.


7/24 Rezervasyon : 
0850 840 33 11

izmir gümüldür transfer

Havalimanı’ndan Gümüldür’e Konforlu Bir Yolculuk

Gümüldür İzmir şehir merkezine yaklaşık 75 kilometre uzaklıkta bulunan bir beldedir. Kuşadası ve Efes gibi global tatil bölgelerine daha yakın oluşu ile de bilinmekte olan bölge liman kıyısında yer almaktadır. Özellikle İzmir Kuşadası arasında yer alan konumu beldenin turistik anlamda daha hızla büyümesine yol açmaktadır. Hala gelişen yönleri nedeni ile 50’den fazla seçeneğin bulunduğu konaklamaimkanlarının da daha uygun fiyatlı olduğu söylenebilir. Bölge çoğunlukla pırıl pırıl temiz denizi sebebi ile tercih edilmektedir. Gümüldür, turistik özelliklerinin yanı sıra narenciyeleri ile de hak edilmiş bir üne sahiptir. Bu durum bölgenin her yerini saran mandalina bahçelerinden de kolayca anlaşılabilmektedir. Sakin ve huzurlu bir tatil arayışında olanlar için özellikle tavsiye edilmekte olan izmir gümüldür transfer olanakları da çeşitlidir.

Sunulan imkanların başında binek, VIP araç ya da minibüsler ile kişileri İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alarak Gümüldür’de istenen yere bırakan transfer hizmetleri başı çekmektedir. Bu yöntem hızlı, konforlu, güvenli ve rahattır. Yapılması gereken tek şey karşılayan özel eğitimli ve deneyimli şoförlere bavulları emanet ederek yolculuğun keyfini sürmektir. Pek çok alternatife göre daha uygun fiyata denk gelen izmir gümüldür transfer sistemi dönüş yolculuğunda da kullanılabilmektedir. Müşteri temsilcileri ile görüşerek istenen aracın rezerve edilebildiği transfer hizmetleri yedi gün yirmi dört saat kesintisiz çalışmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Toplam 12 oy, Değerlendirme : 4,83 üzerinden 5)
Loading...