RTE Havalimanı Transfer

RTE havalimanı transfer herkesin bildiği üzere 2018 de açılması planlanan havalimanında inşaatın ilk partisi tamamlanarak uluslararası havalimanı olarak hizmet vermeye başlayacaktır. Recep tayyip erdoğan havalimanı açıldıktan sonra elbette bir çok ulaşım ihtiyacını beraberinde getirecektir. RTE havalimanı ulaşımının çok yoğun olması bekleniyor dünyada sayılı havalimanlarından biri olacak olan recep tayyip erdoğan havalimanı konaklama yapacak olan yolcu uçakları ve özel jetlerin sayısı çok fazla olacağı için bir çok farklı ulaşım hizmetinide beraber getirecektir. En başta ulaşım hizmetlerinde toplu taşıma belediye otobüsleri, taksiler ve rte havalimanı transfer firmaları kendi içlerinde yoğun rekabete dayalı bir şekilde havalimanı yolcularına hizmet veriyor olacak. Mytransferrte havalimanı transfer firması olarak hizmet vereceğemiz İstanbul ilinde her zaman ki gibi uygun fiyat, konfor ve müşteri memnuniyetini esas alarak Türkiyenin her noktasında bizlerden almış olduğunuz transfer hizmetini aratmayacak personel kadromuz ile karşınızda olacağız. Firmamız recep tayyip erdoğan havalimanı transfer de farklı sınıf araçlar ile (Binek, Lüks Binek, Mercedes Vito, Sprinter) olanak sağlayacaktır.

RTE Havalimanı Transfer Ayrıcalığı

RTE havalimanı transfer hizmeti ayrıcalığı yurtdışından veya yurtiçi farklı şehirlerden geldiğiniz andan itibaren mytransfer olarak yanınınızdayız. Nasıl mı? kalabalık olan gruplarınız, aileniz veya toplantı için bir araya geldiğiniz ekip arkadaşlarınız için pahalı taksi hizmetleri yerine tek bir araç tarafınıza tahsis edilerek transferiniz kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bir toplantınız, önemli bir davetiniz veya önemli bir yemek etkinliğiniz var ise VIP sınıf mercedes vito araçlarımız ile ekonomik bir transfer talep edebilirsiniz böylece rte havaalanı transfer hizmetinde gideceğiniz etkinliğin bulunduğu yere size hizmet veren özel kaptan arkadaşımız ile görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Unutmayın güzel bir başlangıç güzel bir son ile biter mytransfer olarak hizmetimizin arkasında sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

RTE Havaalanı Transfer Hizmeti

RTE havaalanı transfer hizmeti, sizlerin web sitemizi ziyaret edip fiyatlarımızı kontrol ettikten sonra aramanız ile başlamış bulunmaktadır. Çağrı merkezimizin sizlerin rezervasyonunuzun tamamlanma aşamasında talep edilen uçuş kodunuzdan sizlerin uçuşunu takip ederek ederek olası bir rötar veya iptal durumunda sizlerin herhangi bir mağduriyet durumu olmaması adına araçlarımız sizleri beklemektedir. İkinci adım olarak yapmanız gereken uçağınız indiğinde +850 840 33 11 iletişim numaramızdan cağrı merkezimize bildirirek kaptan personelimizin gelen yolcudan sizleri alması dakikalar içerisinde gerçekleşecektir. Araçlarımız gerekli uydu sistemleri ile takip edilmektedir, sizlerin güvenliği önceliğimiz olup rte havaalanı transfer de en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Toplam 1 oy, Değerlendirme : 5,00 üzerinden 5)
Loading...