Alaçatı Ot Festivali

5
(4)

Alaçatı ot festivali etkinliğinin 2017 sezonunda 8. si düzenlecek olan İzmir Çeşme’de geçen senelere göre çok daha fazla katılım sayısı beklenmektedir. Özellikle alaçatı gibi bölgelerin sadece yaz sezonunda hareketli olup dolup taşmasından ziyade sezon öncesi hareketlilik yaratabilme amacıda olan 2017 8. alaçatı ot festivali bu yıl 6-9 Nisan tarihlerinde katılımcılar için belirlenmiş durumdadır. Her yıl düzenlenmekte olan alaçatı ot festivali Türkiye’nin her noktasından dahil olan katılımcılar ile çok renkli durumların yaşandığı ve insanların keyif aldığı bir etkinlik olması ile yıldan yıla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Alaçatı ot festivali etkinliklerinde yaşanan tek bir problem var olduğunu duymaktayız ve bu problem misafirlerimiz tarafından bizlere iletilmekte olup, trafik probleminin ve kalabalık olan bir durum yaratmaktadır, alaçatının dar sokakları ve geniş yüz ölçümüne sahip olmayıp daha çok şirin bir yerleşim alanı olması nedeniyle bu denli fazla olan katılımcı sayısına yetersiz kalmaktadır. Alaçatı ot festivali ne üzerine kurulu şeklinde hiç katılımda bulunmamış misafirlerimizin sorusu ot festivali için başta gelen sorulardan bir tanesidir. Ot festivalinde, bir çok otlu yemeklerin, mezelerin ve direk olarak farklı türlerdeki otların satıldığına ve dağıtıldığına rastlayabilmek mümkündür. Sizde çok uygun fiyatlara katılım sağlamış olduğunuz ot festivali boyunca çok değişik ve güzel lezzetlere sahip olan otlu gıdalardan kendinize bir pay çıkarabilirsiniz ve bunu mytransfer olarak sizelere tavsiye etmekteyiz.

Alaçatı Ot Festivali Ulaşım

Alaçatı ot festivali ulaşım bu yıl 8. si düzenlenen alaçatı ot festivali için olmazsa olmaz durumlar arasında her zaman ki gibi önemli bir konu halindedir. Özellikle Adnan Menderes Havalimanı’na gelerek alaçatı ot festivali ulaşım hizmeti kullanacak bir çok insan ulaşım problemi ile karşı karşıya durumdadır. Bu durumlar arasındaki alternatifler ise pahalı taksi hizmetleri, zaman kaybı olan toplu taşıma araçları ve belediye otobüsleri yer almaktadır fakat bir izmir havalimanı transfer firması olarak uzun zamandır planladığımız çalışmaları sonuca bağlamış durumda olup özel transfer hizmetini 8. alaçatı ot festivalinde katılım gösterecek olan havalimanı yolcularına uygun fiyatlı olan kampanyamız ile destek sağlamaktayız. Tüm İzmir personelimiz ile birlikte bu büyük organizasyonda yer almak bizleri de heyecanladırmış durumda ve sizlerin bu yılda alaçatı ot festivali ulaşım konusunda yarı yolda kalmamanızı ve güvenli yolculuk yapabilmeniz adına adnan menderes havalimanında transfer hizmetinde yanınızdayız. İster tek başına katılım sağlayacak olan isterse çok kalabalık gruplar ile katılım sağlayacak olan müşterilerimiz için her segmentte yeterli kapasiteye sahip araçlarımız ile sizlere sorunsuz bir alaçatı ot festivali transferi gerçekleştiriyor olacağız. Alaçatı ot festivali etkinliğine ilk kez katılacak olan misafirlerimizi üzmemek adına kampanyalı fiyatlarımız ile etkilemiş durumdayız. Daha bir kaç ay öncesinden bile oldukça rezervasyon taleplerinde yoğunluk yaşanıyor olması bizleri mutlu eden önemli faktörlerden birisidir. Ulaşımda yeni inovasyon sağlayan markamız mytransfer sadece ot festivali için değil her bölge ve konu için ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmetinizdedir.

Alaçatı Ot Festivali Transfer

Alaçatı ot festivali transfer, önceki yıllarda bir çok kez düzenlenmiş olan alaçatı ot festivali etkinliği için yeni bir trend haline gelmiş olan ulaşım ihtiyaçlarınızdan biridir. Bu yılda sizlere bu hizmeti vererek bir çok gereksiz ulaşım alternatiflerinden sizleri kurtarmış durumdayız. İster ekonomik alaçatı ot festivali transfer için binek araç talep edebilir isterseniz kendinizi özel hissetmek adına vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Firmamız izmir havalimanı transfer firması olarak sadece izmir ve çeşme merkezli transferler değil istenildiği takdir de örneğin bodrum gibi noktalardan da transfer gerçekleştirmektedir. Bu yılda alaçatı transfer için gerekli hazırlıklarımızı tamamlamış olup sizlerin hizmetinde olacağız. Transfer hizmetinde müşteri memnuniyetini esas olarak birinci temel ilke sayan mytransfer olarak alaçatı ot festivali için geri bildirimlerinize başvuruda bulunacaktır. Bu yıl bizlerden hizmet alan misafirlerimiz alaçatı ot festivali transfer hizmetinde bizleri tercih ettikleri takdir de hizmet bitiminin hemen ardından kurumsal iletişim numaramızdan aranarak, aldıkları transfer hizmeti hakkında geri dönüş analizleri yapılacaktır. Siz de bu yıl 8. si düzenlenecek olan alaçatı ot festivali için transfer rezervasyonlarınızı tamamladıysanız tek yapmanız gereken artık koltuğunuza sırtınızı yaslayarak güzel bir etkinliğe katılmak olacaktır.

alaçatı ot festivali

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Etiketler: